Scizer MFSU

  • product-single
  • product-single
  • product-single
  • product-single

Makro Fokus Ultrasonlu Lipoliz

2 BEDEN İNCELİN

Scizer invaziv olmayan bir vücut biçimlendirme prosedürüdür; yani kesik, çizik veya dikiş işlemleri içermeyen bir yöntemle belinizin çevresindeki inatçı yağ kütlesinden kurtulmanız için size yardımcı olan bir prosedürdür. Bu etkili yöntemi destekleyen teknolojiye yaygın olarak HIFU (Yüksek Yoğunlukta Odaklanmış Ultrason) adı verilir. Bu teknoloji koagülatif nekroz adı verilen ve inatçı yağ hücrelerinin bulunduğu cildin alt katmanındaki yağ hücrelerini eriten ve parçalayarak yok eden bir sürece dayanır.

SCIZER Temas Soğutma Kontrol Fonksiyonu

Tedavinin acısız geçmesini sağlayacak şekilde anestezi etkisi yapar. Temas soğukluğu hekim tarafından ayarlanabilir. Temas soğutma sistemi hasta konforunda önemli bir rol oynar. Bu sistem hem kişi hemde uygulayan için kolaylık ve rahatlık sağlar. Güvenli, etkili basit bir prosedür ile gerçekleşebilir.

Eşit Tarama Sistemi

Progresif dengeli tarama teknolojisi ile donatılmış olan Scizer, mutlak ve homojen bir ışın profilini 46mm x 46mm'lik bir makro alana dağıtır. Ultrason enerjisi tedavi alanına tam ve eşit bir dağılımla dağıtılarak emisyon alanının tamamı kapsanır. Scizer atışları daha fazla etki sağlamak ve daha iyi sonuçlar elde etmek amacıyla boyut ve güç açısından simetriktir.

Neden SCIZER?

Scizer tedavisi, subkutan yağ tabakasında bulunan yağ hücrelerinin invaziv olmayan terapi odaklı bir ultrason prosedürü kullanarak parçalamak için tasarlanmıştır. Koagülatif nekroz gelişim sürecini baz alan tedavi, lokalize yağ birikimlerini hedefler ve bunları yok ederek vücut hatlarını etkin bir şekilde iyileştirir.

SCIZER MFSU ( Makro Fokus Ultrasonlu Lipoliz )

- 2x El Apratı
- 2x Daha Büyük Çalışma Alanı
- 2x Daha Kısa Prosedür Süresi
- 2x Daha İyi Süreç
- 2x Daha Az Acı

Anında Sonuç ve Zamanla Sonuçlarda Artış

Scizer tedavisinden elde edilen sonuçlar uygulamadan hemen sonra gözle fark edilebilir ve zaman içinde artan bir gelişme gösterir. 2MHz'te 13mm derinliğe uygulanan ultrason enerjisi tedavi alanının dışındaki dokulara ısı yaymaz ve hedeflenen yağ hücreleri büyük bir dikkat ve özenle yok edilir. Scizer, yağ inceltme işlemi için güvenli ve etkili bir yöntem olarak kabul edilmiştir ve tüm kullanıcılar için tedavi prosedür ve sonuçları açısından en yüksek tatmini sağlar.

Faydalı Özellikler 1

HASTA

- Daha kısa tedavi süresi
- Garantlil beden küçültme. - Rahatlık ve konfor odaklı
- Aksama süresi yok
- Anestezi gerektirmez
- Ön hazırlık gerektirmez

Anında Sonuç ve Zamanla Sonuçlarda Artış

DOKTOR

- Hızlı ve etkin tedavi prosedürü
- Düşük işetme maliyetleri
- Daha büyük tedavi alanı ve mutlak homojenik ışın profili
- Sonuçlar hemen ve süreğen şekilde gelişir
- İki el cihazı aynı anda ve ayrı ayrı kullanılabilir.
- Uygulama ve tedavi prosedürü kolaydır.